dewalt_dpn90c_xj
dewalt_dpn90c_xj
dewalt_dpn90c_xj
dewalt_dpn90c_xj
DEWALT DPN90C-XJ rolspijkertacker schuin 90mm
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • Rolspijkertacker schuin 90mm [DNF]
Kenmerken
  • Krachtige rolspijker tacker ontwikkeld om geringde nagels tot 90mm te bevestigen in hard hout
  • Sequentiële trekker zorgt voor een nauwkeurige plaatsing van het nagelapparaat
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Min. lengte nagel: 50 mm
  • Max. lengte nagel: 90 mm
  • Max. werkdruk: 8,3 bar
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013951001
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DPN90C-XJ
Min. lengte nagel
50 mm
Max. lengte nagel
90 mm
Max. werkdruk
8,3 bar